İlaçların dağıtımı iyi dağıtım uygulamaları(GDP) ilkelerine uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi esasına dayanmaktadır. Bunun için gerekli ortamın sağlanması, toplam kalite yönetim sisteminin oluşturulması, risklerin belirlenmesi, süreçlerin tanımlanması, faaliyetlerdeki sorumlulukların yerine getirilmesi önemli bir husustur. DNA olarak tüm bu konuları sistemimize entegre ederek hizmetlerimiz yansıtmış bulunmaktayız.

  Sevkiyatlarımızda uygun personel, uygun ekipman, uygun tesis, uygun ortam ile ilaçları doğru zamanda doğru yere ulaştırıyoruz. Son teknolojiyi kullanarak stoklarımızı takip ediyor ve doğru bilgi ile kapasitemizi belirleyip eczacılarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sistemimize tüm prosedürler tanımlanmış, süreçlerimiz belirlenmiş, kaynaklar oluşturulmuş, stok/depolama sağlanmış, dağıtımımızın ilkeleri dahil edilmiş bir şekilde yasal tedarik zinciri bünyesinde hizmet vermektedir.

  Karayolu ve kargo ile dağıtımımız uygun koşullarda yapılmaktadır. İstanbul da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasına dağıtım yapmak üzere 2aracımız bulunmakta olup, İstanbul dışında kalan şehirlerimize ise Aras Kargo ile sözleşmemiş dahilinde dağıtımlarımızı yapmaktayız.